Просвітницько-інформаційна година до Дня безпечного Інтернету

283906 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Гасло цього року – «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
05 лютого 2018 року викладач інформаційних технологій Баб’як В.О. взяв участь у перегляді Всеукраїнського вебінару «Безпечний інтернет». Також психологом Бенедіс Н.О. було проведено анкетування «Чи знайомі Ви з небезпеками в Інтернеті».

Під час опитування було з’ясовано, що 57,2 % респондентів відповіли «так» знають, 9,5% – «ні», 33,3 % – не змогли дати відповідь.
Тому 06 лютого 2018 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» викладачем інформаційних технологій та психологом було проведено просвітницько-інформаційну годину. Під час заходу від викладача учні та педагоги отримали цікаву та корисну інформацію про небезпеки в мережі Інтернет та як захистити себе від шахраїв та зловмисників.
Психолог провела вправу «Хто надіслав листа?» і звернула увагу присутніх на те, як важко зрозуміти, хто насправді знаходиться по той бік телефону чи комп’ютера, та як діяти, коли вам приходить лист від анонімної особи.
На згадку учні та педколектив отримали пам’ятки «Як вберегти себе від небезпеки в Інтернеті».
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: